mağaza ürünleri taşıma

Mağaza Ürünleri Taşıma

Mağaza ürünleri taşıma ve kurulum


Mağaza taşımacılığı konusunda verdiğimiz profesyonel hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Mağazalarda yer alan eşyaların, kıyafetlerin, araç ve gereçlerin taşınması firma sahipleri için büyük bir yük gibi görünse de, alanında uzman ekibimiz ile Mağaza ürünleri taşıma & kurulum konusunda pratik çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda yeni teknolojik ürünler ve donanımlı ekipman ile hizmet veriyoruz.
Mağaza Taşıma Hizmeti
Oldukça zorlu bir süreç olan mağaza taşımacılığı hassas ve güvenli taşımacılık ister. Bu konuda özel olarak tasarlanmış nakliye araçları tercih edilir. Donanımlı tırlar aracılığı ile özel askılar ve raflar sayesinde, kıyafetler kırışmadan ve eşyalar zarar görmeden nakliyesi gerçekleştirilir.  Diğer yandan, mağazada yer alan mankenler ve rafların hasar görmemesi adına, özel ambalajlar ile güvenliği sağlanır. Mağazanızın taşınması esnasında, her bir malzemesine özen göstererek zarar görmesini engelliyoruz.
Mağaza ürünleri nakliyesi ve kurulumu, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, en uygun nakliye fiyatları ve kaliteli hizmet ayrıcalığı ile sunulmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile taşınmasını istediğiniz mağaza ekipmanlarınızı zamanında yerine ulaştırıyoruz.
Mağaza ürünleri taşıma ve kurulum konusunda zaman ve iş kaybı yaşamamanız için zamanında iş teslimi yapıyoruz. Nakliye için verdiğimiz sürede, ürünlerinizi hasar görmeden zamanında teslim ediyoruz. Aynı zamanda rafların sökülüp takılması gibi, kurulum konusunda da hizmet veriyoruz. Mağaza ürünleri taşıma fiyatları ilden ile, km  ve ürünlerin miktarına göre değişiklik göstermektedir. Firmamız bu konuda, piyasadaki en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

 

Taşımacılıkta Kuruluş 1978

Evden Eve Nakliyatta Kuruluş 1987